JK Talouspalvelu Oy / TK-Taloushallinto 

Y-tunnus: 2732901-7
info@jktalouspalvelu.fi

Jurva                                                                                     Kauhajoki
Veistokouluntie 2                                                                 Puistotie 51
66300 Jurva                                                                          61800 Kauhajoki

Aukioloajat                                                                         Aukioloajat
Ma - Pe 8.00 - 16.00                                                            Ma - Ti & To-Pe 8.00 - 16.00
                                                                                             Ke suljettu                         

Vaasa                                                                                   Isojoki
Myllykatu 15                                                                        Teollisuustie 1
65100 Vaasa                                                                        64900 Isojoki

Aukioloajat                                                                         Aukioloajat
Ti - To 9.00 - 16.00                                                              Ke 9.00 - 15.00

Muina aikoina toimistomme ovat auki sopimuksen mukaan.

Voit ottaa yhteyttä myös oheisella lomakkeella.

Veistokouluntie 2, Kurikka

Suosittele meitä

Jaana Hautala
Puh. 040 188 3820
jaana.hautala@jktalouspalvelu.fi
jaana.hautala@tktaloushallinto.fi
Kaikki toimistot

Kristiina Peltola
Puh. 0400 301 436
kristiina.peltola@tktaloushallinto.fi
Kaikki toimistot

Anne Koivuporras
Puh. 040 152 8020
anne.koivuporras@tktaloushallinto.fi
Jurva

Marja-Liisa Rintaluoma
Puh. 040 646 4481
m-l.rintaluoma@jktalouspalvelu.fi
Kauhajoki / Isojoki

Timo-Jaakko Uitto
timo.uitto@tktaloushallinto.fi
Vaasa

Sanna Hietamäki
sanna.hietamaki@jktalouspalvelu.fi  
Jurva / Vaasa

Marjut Hautala
Kauhajoki

Tarja Karttunen
tarja.karttunen@jktalouspalvelu.fi
Kauhajoki

Kysy - Me vastaamme!

Lähetä meille viestisi. Vastaamme mahdollisimman pian.